SEARCH MENU CLOSE
Úvodní stránka
Lékaři
Zákroky
Kontakt
Jednodenní gynekologická chirurgie, Praha
Close Image
Jednodenní gynekologická chirurgie, Praha

Používáte nepodporovaný, zastaralý internetový prohlížeč. Stránky v něm nemusí být správně zobrazeny, mohou být pomalé a nemusí správně fungovat. Zaktualizujte si prohlížeč nebo si nainstalujte nový. Doporučujeme použití některého z následujících prohlížečů: Google Chrome, Edge, Mozilla Firefox

Zákroky Diagnostická hysteroskopie hero-image Diagnostická hysteroskopie hero-image
Zákroky

Diagnostická hysteroskopie

Diagnostická hysteroskopie je šetrná a neinvazivní zobrazovací metoda, která se nejčastěji provádí při podezření na změny v tkáni dutiny děložní.

Kontaktujte nás
Nejčastější důvody hysteroskopie

Nejčastější důvody hysteroskopie

Nejčastějšími důvody pro toto vyšetření je nepravidelné děložní krvácení, změny sliznice děložní dutiny (polypy, hyperplázie, prekancerózy) nebo nesprávný či nedostatečný růst děložní sliznice.

 

Pokud u pacientky probíhá léčba neplodnosti, je možné využít diagnostickou hysteroskopii k zjištění situace v děložní dutině.

Rychle a bezbolestně

Jedná se o velmi rychlý (10 - 15 minut), neinvazivní a bezbolestný zákrok s okamžitým vyhodnocením. Jelikož se provádí tenoučkým operačním nástrojem, tzv. hysteroskopem, o průměru pouhých 2,9 - 6,5 mm.

Pro zákrok je nutná  velmi krátká a šetrná anestezie a z tohoto důvodu je nutné absolvovat i předoperační vyšetření. Již 2 hodiny po zákroku může pacientka odejít domů.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Jak vás budeme oslovovat
Nepovinné
 
 
Komunikace je maximálně diskrétní, nebojte se zeptat na cokoliv
SSL Veškerá komunikace je šifrována pomocí SSL a řídí se pravidly našich Zásad ochrany osobních údajů
 
Kontaktujte nás