SEARCH MENU CLOSE
Úvodní stránka
Lékaři
Zákroky
Kontakt
Jednodenní gynekologická chirurgie, Praha
Close Image
Jednodenní gynekologická chirurgie, Praha

Používáte nepodporovaný, zastaralý internetový prohlížeč. Stránky v něm nemusí být správně zobrazeny, mohou být pomalé a nemusí správně fungovat. Zaktualizujte si prohlížeč nebo si nainstalujte nový. Doporučujeme použití některého z následujících prohlížečů: Google Chrome, Edge, Mozilla Firefox

Zákroky Odstranění genitální bradavic hero-image Odstranění genitální bradavic hero-image
Zákroky

Odstranění genitální bradavic

Ablace kondylomat je drobný gynekologický zákrok, při němž se odstraňují výrůstky, tzv. kondylomata (genitální bradavice) na zevním genitálu.

Kontaktujte nás
Nechtěné výrůstky odstraníme laserem, bez krvácení

Nechtěné výrůstky odstraníme laserem, bez krvácení

Výrůstky na zevním genitálů (genitální bradavice) obtěžují ženy nejen z důvodů estetických, ale zejména pro narušení tělesného i psychického komfortu. V naší ambulanci odstraňujeme všechny nechtěné výrůstky laserovou ablací, při níž jsou kondylomata odňata bez nutnosti šití. Velkou výhodou je, že proces probíhá bez krvácení a výsledkem je hladká kůže bez jakéhokoliv poškození.

Pokud u pacientky probíhá léčba neplodnosti, je možné využít diagnostickou hysteroskopii k zjištění situace v děložní dutině.

Špičkový laser, dokonalý výsledek

Naše ambulance disponuje špičkovým elektrickým nožem, díky němuž probíhá zákrok odstranění genitální bradavice rychle a bez bolesti. V dnešní době patří ablace v estetické medicíně k nejvyužívanějším metodám, jelikož dosahuje skvělých výsledků, nezanechává jizvy a nijak nepoškozuje okolní kožní tkáň.

Kontaktujte nás