SEARCH MENU CLOSE
Úvodní stránka
Lékaři
Zákroky
Kontakt
Jednodenní gynekologická chirurgie, Praha
Close Image
Jednodenní gynekologická chirurgie, Praha

Používáte nepodporovaný, zastaralý internetový prohlížeč. Stránky v něm nemusí být správně zobrazeny, mohou být pomalé a nemusí správně fungovat. Zaktualizujte si prohlížeč nebo si nainstalujte nový. Doporučujeme použití některého z následujících prohlížečů: Google Chrome, Edge, Mozilla Firefox

Lékař

MUDr. Vladimír Folauf

MUDr. Vladimír Folauf Profile image

MUDr. Vladimír Folauf je lékařem naší ambulance od jejího vzniku.

V roce 1989 absolvoval 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, hned poté působil na Gynekologicko-porodnické klinice Královské Vinohrady. V roce 2010 nastoupil do Vojenské fakultní nemocnice  jako zástupce primáře, o rok později se primářem sám stal. V letech 2015 – 2021 pak pracoval na dvou působištích, a to V Nemocnici Hořovice NH Hospitals a v soukromé gynekologické praxi.

MUDr. Vladimír Folauf získal první (1993) i druhý (1997) stupeň gynekologicko-porodnické atestace, věnuje se také vědecké a pedagogické činnosti. Získal několik zahraničních certifikátů (Francie, Německo, USA) a je nejen soudním znalcem se specializací na gynekologii, ale také členem České lékařské komory, členem sekce gynekologické endoskopie ČLS-JEP  a členem Společnosti robotické chirurgie.

Seznamte se

Ostatní členové týmu

Udělejte první krok k léčbě co nejdříve

Objednejte se na konzultaci a zjistíme, jak vám můžeme pomoci

Contact Icon
Pošlete svůj dotaz Napište nám Ozveme se do následujícího pracovního dne
Help Line Lady
Nebo nám zavolejte +420 221 781 750 Jsme on-line Po-Pá 8 - 16:30 hodin
Kontaktujte nás